Vysokokvalitné stenové panely sú ideálne pre obytné i komerčné interiéry ako povrchová úprava stien v suchom prostredí. Sú k dispozícii v širokej škále vzorov a tvarov a zabezpečujú dokonalý vzhľad všetkých stenových projektov.

Stenové panely sú ideálne pre obytné i komerčné interiéry ako povrchová úprava stien v suchom prostredí.
Panely sú vyrobené vo vysokej kvalite, sú ľahké a trvanlivé. Panely Perfect Panel sú dodávané v širokej palete vzorov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších interiérových návrhárov. Vyrábajú sa z MDF dosiek, ktoré sú pokryté kvalitným dekoratívnym papierom. Ľahko sa inštalujú a udržujú. Pokiaľ chcete zachovať svoje steny v dokonalom stave, používajte nami doporučené čistiace prostriedky. 

Stenové panely sú určené hlavne k obloženiu stien, ale môžu byť inštalované aj na strop, aby zlepšili tepelnú a zvukovú izoláciu interiérov. Sú zvlášť vhodné pre úpravu a dekoráciu podkroví. Nesporná výhoda stenových panelov Perfect Panel je v tom že stena na ktorú sa budú panely inštalovať nevyžaduje špeciálnu prípravu. Môžu byť kladené na pôvodnú stenu dokonca bez omietky a nivelácie. Naša obchodná ponuka zahŕňa tiež dokončovacie lišty MDF, ktoré sú zhodné s panelmi a sú k dispozícii v širokej škále vzorov a tvarov a zabezpečujú dokonalý vzhľad všetkých stenových projektov. 

POZNÁMKA:
Stenové panely sú ľahko horľavé a nie sú preto vhodné pre komerčné použitie.